Ste začínajúci dizajnér alebo fanúšik dizajnu čo sa chce dozvedieť o tom čo sa skrýva za skvelými dizajnom?

Myslíte si, že grafický dizajn je prechádzka ružovou záhradou? Dovoľte mi vás vyviesť z omylu v kurze kde sa dozviete čo potrebujete vedieť o grafickom dizajne!

V tomto kurze si prejdeme problematiku s ktorou sa môžete stretnúť ako dizajnér, vysvetlíme si základné teórie, termíny a tipy pre to aby vás dizajn vyzeral lepšie a mohol naozaj zaujať. Dobrý dizajn spolu ladí vo farbe, písme a využitých teóriach, ktoré mu pomáhajú vystúpiť z davu!

Ak sa chcete do toho pustiť hneď, odporúčam vám priniesť si pero a papier alebo otvoriť nový dokument na vašom počítači a možme začať!

Osnova kurzu

1. Úvod
Čo sa dnes dozvieme? ZADARMO 00:00:27
Čo je to ten grafický dizajn? 00:00:50
2. Základné elementy grafického dizajnu
Čo je to os? 00:00:35
Písmo 00:01:49
Farby 00:01:04
3. Ako to celé poskladať a dať dizajnu nádych?
Hierarchia 00:01:04
Opakovanie 00:01:20
Kontrast 00:00:36
Negatívny priestor a biely priestor 00:00:59
4. Zhrnutie
Čo sme sa dnes naučili? 00:00:46

Hodnotenie kurzu

3.7

3.7
7 hodnotenia
 • 5 hviezdičky2
 • 4 hviezdičky2
 • 3 hviezdičky2
 • 2 hviezdičky1
 • 1 hviezdičky0
 1. Elegantné a výstižné

  5

  Vysvetlene jasne, zretelne, no zaroven tak, aby tomu pochopil kazdy zaciatocnik. Na doplnenie ucelenej predstavy vyuzili tvorcovia tiez priklady z realneho zivota (Apple, IBM, Microsoft,..) Nic len spokojnost.

 2. Priemer

  2

  Chcelo by to nebáť ísť trocha do hĺbky, aby to nebola len jednoriadková poučka. Najdlhšie video malo cca 1 a 1/2 minúty, to je veľmi z rýchlika a nedá sa za ten čas obsiahnuť tému dostatočne. Stačilo by na jednom, alebo dvoch vzoroch ukázať ako je to správne a prečo je to tak, lebo napr. prvé video, každý sme videli obrázok ulice, ale prečo je tá ulica zaujímavá? Lebo je v strede obrázka? Lebo…. niekam smeruje?

  Ale najhoršie na tých videách je zvuk, chlapci, kúpte si poriadny mikrofón, lebo to reže uši a dosť to vyrušuje 🙂

 3. Super práca

  5

  Super spracovaný kurz. Taktiež videa su velmi profesionálne a je vidieť že trvalo mesiace vytvoriť projekt ako tento. Držím palce.

 4. Veľmi pekne spracovaný kurz

  4

  Pre mňa ako človeka, ktorý sa o dizajn nezaujímal nejak zvlášť, venoval sa mu len vo voľnom čase a v podstate som bol samouk, to bolo dosť poučné, osobne najviac asi rozdiel medzi RGB a CMYK farbami, terminológia v písme a pod.
  Myslím si, že tento kurz je naozaj veľmi pekne spravený, minimálne pre niekoho, kto sa naozaj, ako ja, do toho nevyzná a chce sa dozvedieť minimálne základy.
  Čo považujem za negatívnu stránku vecí bol (myslím) v jednej časti zvuk a šušťanie do mikrofónu. Je to, samozrejme, veľmi ľahko napraviteľná chybička krásy a verím, že v ďalších videách sa to neobjaví a môj pocit neskazí nič.

 5. Hodnotenie

  4

  Ako uz vyssie spominal pan, zvuk je trosku horsi ale stale sa da na tom pracovat. Video je fajn, zretelne, mne osobne vyhovuje ze je take strucnejsie a rychlejsie, avsak 100 ludi 100 chuti. Kiezby mi vedela skola takto podat informacie.

ZAČAŤ KURZ
102 ZAPÍSANÝCH ŠTUDENTOV

O nás

DigiAcademy je nová slovenská online vzdelávacia platforma, venujúca sa rozširovaniu najnovších znalostí zo sveta digitálnych technológií. Našim zaregistrovaným používateľom poskytujeme video kurzy a testy, ktoré im pomôžu sa adaptovať do moderného sveta oveľa jednoduchšie.

Digiworld s.r.o., Staré Grunty 18, Bratislava, Slovenská republika
info@digiacademy.sk

Sledujte našu cestu

© 2017 DIGIWORLD S.R.O.