FAQ

Najčastejšie kladené otázky

Čo je to digiacademy.sk?

digiacademy.sk je prvá slovenská online platforma, ktorá slúži na vzdelávanie všetkých ľudí a nie je limitovaná vekom. Nemusíte sa dostaviť na vopred určené miesto vo vopred určený čas, naše kvalitné kurzy a sympatických lektorov si môžete vychutnať z pohodlia domova so šálkou teplej kávy v ruke. Všetkými silami sa snažíme prinášať vám všetkým kurzy z oblasti najnovších technológií, či už je to grafický dizajn, programovanie alebo video produkcia a editácia. Ale nebojte sa, máme toho pripraveného ešte oveľa viac.

O čom sú kurzy?

Informácie o kurze, čo sa v kurze dozviete a naučíte, nájdete v popise kurzu, kde je pre vás pripravená aj osnova celého kurzu. Video kurz si spustíte kliknutím na názov lekcie v osnove kurzu.

Ako dostanem prístup ku kurzom?

Dobre že sa pýtate. Sprístupniť kurzy je veľmi jednoduché, stačí vám zaregistrovať sa, následne sa prihlásiť a môžete si užívať všetky dostupné kurzy naplno.

Koľko ma to bude stáť?

Tu prichádza asi tá najzaujímavejšia časť, ktorá určite zaujíma väčšinu ľudí. Nebude vás to stáť nič. Nula. Zadarmo. Aby sme boli presnejší, momentálne máme stránku spustenú v "beta verzii". To znamená, že pokiaľ bude stránka v testovacej verzii, kurzy budú stále zadarmo!

Potrebujem pomoc, ako kontaktujem digiacademy.sk?

Máte hneď 3 možnosti:

1. Môžete nám napísať email na adresu support@digiacademy.sk
2. Môžete vyplniť krátku správu na podstránke kontakt
3. Alebo môžte využiť náš live chat, ktorý sa nachádza v pravom dolnom rohu

O nás

DigiAcademy je nová slovenská online vzdelávacia platforma, venujúca sa rozširovaniu najnovších znalostí zo sveta digitálnych technológií. Našim zaregistrovaným používateľom poskytujeme video kurzy a testy, ktoré im pomôžu sa adaptovať do moderného sveta oveľa jednoduchšie.

Digiworld s.r.o., Staré Grunty 18, Bratislava, Slovenská republika
info@digiacademy.sk

Sledujte našu cestu

© 2017 DIGIWORLD S.R.O.